Корзина
1 отзыв
ТОВ "УКРМЕТ-ЗАХІД"
+380 показать номер
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

О нас

Купівля, прийом металобрухту у Львові та Львівській області. Продаж б/у металопрокату.
Товариство "УКРМЕТ-ЗАХІД" пропонує скористатися наданими послугами, такими як: прийом металобрухту, демонтаж та вивіз металобрухту. На перераховані вище послуги наша компанія має відповідні ліцензії, гарантує якість та безпеку. Маючи висококваліфікованих фахівців із закупівлі, демонтажу та вивезенню металобрухту у Львові та прилеглих областях, ми надамо Вам менеджера для оцінки металобрухту на Вашому підприємстві або на наших пунктах прийому. Наша діяльність це: прийом металобрухту усіх видів (чорного та кольорового брухту); демонтаж металоконструкцій будь-яких видів, конфігурації та габаритів; порізка металобрухту на об'єкті для полегшення його транспортування; вивезення металобрухту власним автотранспортом, обладнаним кранами-маніпуляторами. Наші переваги: закупівельні ціни є одними з найбільш високих у Львові та області. Оцінка прийнятого металобрухту, забезпечується вагами, з не раз підтвердженою клієнтами, точністю зважування; комфортний під'їзд до наших пунктів прийому; налагоджена система оформлення документації; злагоджена команда професіоналів. Якщо ви вирішили здати металобрухт, то вам будуть корисні наші послуги. Купівля металобрухту у Львові на вигідних умовах в будь-який час. Приймаємо металобрухт вагою більше 500 кг. просто зателефонуйте нам! Всі питання стосовно будь-якої документації технічних робіт, пов'язаних з демонтажем, навантаженням вивезенням металобрухту вирішимо оперативно та якісно. Ми допоможемо заробити на зібраному Вами металобрухті!
Наша компанія "УКРМЕТ-ЗАХІД" також займається продажем б/у металопрокату оптом і в роздріб, за вигідними цінами у Львові та Львівській області. Ми добре себе зарекомендували на ринку металопрокату в даному регіоні і є надійним партнером багатьох організацій. Так само поставляємо б/у металопрокат і приватним особам. Ми маємо великий вибір. І працюємо під замовлення. Консультуємо з питань придбання необхідної продукції, допоможемо Вам з порізкою металопрокату.
Звертайтеся до нас!
ukrmetwest@gmail.com т.(096)-021-78-86

Контактная информация компании ТОВ "УКРМЕТ-ЗАХІД"

ТОВ "УКРМЕТ-ЗАХІД"
Торговая компания
Компания, предоставляющая услуги
Представительство
УкраинаЛьвовская областьЛьвів, с.Мурованеул.Вокзальна,20б
Адреси наших філій: 1. м.Львів, с.Муроване, вул.Вокзальна, 20б 2. м.Львів, вул.Пластова, 11а 3.м.Жолква, вул.Дорошенка, 5
Контакти: ukrmetwest@gmail.com т.(096)-021-78-86
51-100 человек
Общество с ограниченной ответственностью
1000-5000 кв.м.